fbpx

O značke

/
O značke

Značka Belvoir Boutique

vznikla v roku 2016. Spojením mojích vízií, predstavivosti a odhodlania. V tom čase som sa s malou dušou a veľkým rešpektom, púštala do šitia prvých dámskych sukní, ako úplny laik a neskôr šiat. Vďaka vlastným prebdeným nociam, plných tvorby, nápadov, šitia, párania, neprestajného učenia sa, som vybudovala značku, ktorú mnohé z Vás poznajú.

 

Belvoir Boutique je aktuálne už známa slovenská módna značka, ktorá je originálna, je štýlova a hlavne je exkluzívna, keďže z každého modelu a látky, je vyrobených len zopár kusov. Som hrdá, že sa môže značka Belvoir Boutique radiť do kategórie SLOW FASHION.

Všetky modely Belvoir Boutique sa šijú na Slovensku a sú do detailu ručne šité. Za značkou Belvoir Boutique je veľa hodín práce, nápadov, skúšok, vyvíjania strihov, párania, úpravy, prešívania!  Všetko je nastavované k dokonalosti. Väčšina šiat, sedí naším klientkam, od XS po L. Zmenšiť 4 velkoti do jednych šiat, chce veľa hodín dizajnovania, myslenia a skúškovania.

Ak si kúpite šaty Belvoir Boutique, kupujete si veľa hodín práce slovenských hláv a slovenských rúk, kupujete si moju dušu a srdce, ktore som do každych šiat dala.

Dúfam, že z Vás šaty Belvoir Boutique spravia princeznú, lebo to bolo vždy mojím cieľom. Zmeniť Váš bežný svet, na rozprávku, ktorú si každá z nás zaslúži ♥️

 

S Láskou Martina

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.